SKI PRESTIGE TROPHY 2020

Kategorie:
Jméno:

Kategorie Muži

PořadíJménoRočníkStátKlubBody 
1. RYPL Miroslav1992CZE Silvini Madhuse Team910 Detail
2. JAVŮREK Petr1977CZE Kasper-Swix Team763 Detail
3. SAJDL Martin1981CZE Žižkovský tygři616 Detail
4. MLÁDEK Jiří1988CZE USK-kanoistika577 Detail
5. FRANCKE Michal1986CZE HAAKON poles_Žižkovský tygři475 Detail
6. ŠVARC Petr1966CZE Žižkovský tygři470,8 Detail
7. ESCHER Toni1990GER adidasXCSteam/SC Norweger Annaberg466 Detail
8. ŠIMEK Pavel1980CZE Olfin Car Skilauf team464 Detail
9. HOFFMANN Peter1989GER sportcollection racing team457,2 Detail
10. ZAJÍC Václav1979CZE Rossignol racing team449,5 Detail
11. VEBER Tomáš1974CZE Kasper Swix Team432 Detail
12. VEJNAR Josef1957CZE Jove Rollski VysokÉ N/j.416 Detail
13. TEPLY Robin1967CZE Rolnici415,8 Detail
14. MAZOCH Jan2001CZE Rossignol racing team394 Detail
15. MRÁZ Pavel1976CZE TJ Slovan Praha Zdravotník374 Detail
16. GAJDA Jan1968CZE Slovan Praha Zdravotník372,6 Detail
17. MELŠA Zdeněk1982CZE skilauf team365 Detail
18. HOLUB Petr1966CZE Kasper-Swix Team341,5 Detail
19. SUCHÝ Jiří1976CZE  336 Detail
20. ŠRŮTEK David1980CZE Rossignol racing team328 Detail
21. HAAS Jan1984CZE Kasper-Swix Team321,8 Detail
22. PAPULA Lukáš1995CZE  320,4 Detail
23. LEIBIGER Jens1959GER  318,6 Detail
24. PAULU Jan1974CZE  306 Detail
25. SCHÜTZ Michael2000CZE ČKS SKI Jilemnice300 Detail
26. ČECH Jan1993CZE Silvini Madshus team300 Detail
27. GRÄF Jakub1991CZE Dukla Liberec300 Detail
28. SEMMLER Georg1993GER SV Großwaltersdorf291,6 Detail
29. KUBRIČAN Lukáš1984CZE Rossignol racing team280 Detail
30. KAUFMANN Gottfried1965GER WSC Erzgebirge Oberwiesenthal279 Detail
31. PROVOD Ladislav1968CZE USK CS Plzeň278 Detail
32. ŠIMURDA Richard1971CZE USK CS Plzeň275 Detail
33. TENGLER Karel1957CZE Ski nordic Mariánské Lázně268 Detail
34. ROZKOŠNÝ Michal1978CZE KB Blansko262,5 Detail
35. KOHOUT Milan1981CZE Silvini Madshus team259 Detail
36. MEISCHNER Rene1975GER SC NORWEGER Annaberg258 Detail
37. RACZ Štefan1961SVK KOB-Kysak254,4 Detail
38. KUBEČEK Ladislav1962CZE Kasper Swix Team254 Detail
39. DOHNAL Tomas1976CZE Tsv Leuna252 Detail
40. HAVEL Lukáš1974CZE Olfin Car Skilauf team250,5 Detail
41. REJZEK Martin1972CZE Eleven Eintracht Skimarathon Team250 Detail
42. MATOUŠ Adam1998CZE Silvini Madhus team250 Detail
43. PROVAZNÍK Josef1999CZE ČKS SKI Jilemnice250 Detail
44. BRABEC Miroslav1967CZE BIKE BRDY247,5 Detail
45. HENNING Michael1985GER Team Zipps246,6 Detail
46. KOVÁŘ Miroslav1981CZE SC Jičín240 Detail
47. KÁLAL Tomáš1985CZE Žižkovský tygři239,1 Detail
48. ŽÍŽALA Josef1999CZE Žižkovský tygři237,5 Detail
49. MOLVA František1994CZE SKI team VYSOČINA228,9 Detail
50. KLÍMA Jan1982CZE LK Jasan Aš226 Detail
123456789101112131415
 

Případné připomínky a dotazy k bodování posílejte na spt@sportsoft.cz.

 
Created by SportSoft - timing & resulting