SKI PRESTIGE TROPHY 2019

Kategorie:
Jméno:

Kategorie Muži

PořadíJménoRočníkStátKlubBody 
1. KUBRIČAN Lukáš1984CZE Rossignol racing team760 Detail
2. VEBER Tomáš1974CZE Kasper-Swix Team460 Detail
3. MATOUŠ Adam1998CZE ČKS SKI Jilemnice425 Detail
4. ČECH Jan1993CZE  400 Detail
5. KRISTEJN Lukáš1989CZE Rossignol racing team360 Detail
6. VEJNAR Josef1957CZE jJOVE SKI VYSOKÉ357 Detail
7. EHL Jaroslav1981CZE SKI Skuhrov nad Bělou355 Detail
8. JAVŮREK Petr1977CZE Kasper-Swix Team340 Detail
9. KUBINA Matěj1992CZE HSK BENECKO335 Detail
10. NOVOTNÝ Viktor1982CZE Rossignol racing team320 Detail
11. TEPLY Robin1967CZE Rolnici312 Detail
12. PAULŮ Jan1974CZE sokol H.Branná307 Detail
13. SAJDL Martin1981CZE Žižkovský tygři300 Detail
14. NOVOTNÝ Daniel1974CZE Cykloservis Mor. Krumlov299 Detail
15. SCHÜTZ Michael2000CZE ČKS SKI Jilemnice280 Detail
16. GROMUS Daniel1978CZE Kolečkové lyže TOMSKI274 Detail
17. KOHOUT Milan1981CZE Silvini Madhus team270 Detail
18. GROßE Ralf1973GER PSV ZITTAU258 Detail
19. ŠRŮTEK David1980CZE Rossignol racing team230 Detail
20. PLECHÁČ Petr1994CZE ČKS SKI Jilemnice223,5 Detail
21. ZAJÍC Václav1979CZE Rossignol racing team223 Detail
22. PROVAZNÍK Josef1999CZE ČKS SKI Jilemnice222,5 Detail
23. KŘOUSTEK Martin1978CZE SKI Skuhrov nad Bělou218 Detail
24. VANK Michal1992CZE SK Skol Brno210 Detail
25. ŠIMEK Pavel1971CZE PRAHA 3204 Detail
26. HAAS Jan1984CZE Kasper Swix Team Trutnov202 Detail
27. ŠIMEK Pavel1980CZE OLFIN-CAR SKI TEAM192 Detail
28. PROCHÁZKA Pavel1970CZE SKI team VYSOČINA187 Detail
29. FILGAS Jan1973CZE  181 Detail
30. HOLMAN Tomáš2001CZE ČKS SKI Jilemnice177 Detail
31. MRÁZ Antonín1972CZE VSK Elektro175,5 Detail
32. ENDRŠT Pavel1976CZE Slavia Pojišťovna Sport Team175 Detail
33. SRNSKÝ Radim1989CZE TJ Žďár nad Sázavou170 Detail
34. ZHUKOV Dmitrii1986RUS Medera165 Detail
35. PACHOLÍK Jan1980CZE Roprachtice164 Detail
36. HORNYCH Vena1978CZE Kupkolo MtbTrilogy stage race162 Detail
37. BALATKA Miroslav1982CZE ČKS SKI Jilemnice161,5 Detail
38. KAMENICKÝ Jeroným1995CZE SK OS Nové Město na Moravě160 Detail
39. JANÁČEK Tomáš1967CZE SKP Maják Jablonec157 Detail
40. OTTO Steffen1959GER BERTSDORFER SV155 Detail
41. MAŠEK Petr1979CZE AO Spartak Vrchlabí155 Detail
42. KOVÁŘ Miroslav1981CZE SC Jičín - BT155 Detail
43. PETR Pavel1969CZE CKS SKI Jilemnice155 Detail
44. FRANZ Jiří1990CZE Biatlon Klub Říčany150 Detail
45. ŠVARC Petr1966CZE Žižkovský tygři150 Detail
46. SVOBODA Petr1968CZE  148 Detail
47. KUBEČEK Ladislav1962CZE Kasper Swix Team147,5 Detail
48. KARLÍK Petr1982CZE TriSki klub Márovky - Blansko147 Detail
49. ŠRŮTEK David1981CZE Rossignol racing team144 Detail
50. HOLUB Petr1966CZE Kasper Swix Team144 Detail
1234567891011
 

Případné připomínky a dotazy k bodování posílejte na spt@sportsoft.cz.

 
Created by SportSoft - timing & resulting